Bunker +SPF 50

Pink Quartz

Varenr:180827
FargePink Quartz
Bunker +SPF 50 Blue Indigo
Bunker +SPF 50 Blue Arctic
Bunker +SPF 50 Pink Quartz
Bunker +SPF 50 Red Mars
Bunker +SPF 50 White Snow
Bunker +SPF 50 Yellow Sunrise
Bunker +SPF 50 Yellow Sunset
Størrelsesguide
399,-
-+
Denne er fortiden ikke på lager

Nomad Face er den beste solbeskyttelsen for høye fjell, ski, klatring og enhver utendørssport. En unik og god konstruksjon på beholder med karabinklipp gjør den lett å åpne og lukke med en hånd samtidig som du kan feste den i alle mulige løkker.

 

Bunker er en beholder og solstick med solfaktor 50. Noe som er spesielt med denne solstick capselen er at den ikke smelter i høy varme eller fryser i ektrem kulde. Dette gjør solsticken perfekt for all sport sommer og vinter.

 

Beholderen beskytter og isolerer solsticken samtidig som den gjør den enkelt å bruke og ha i nærheten. Solkremen kan brukes på alle over 2 år og også på lepper.

 

Sticken kan byttes ut med en Capsule når den er brukt opp.

 

 

+SPF 50

 

  • Super rask å bruke på tur
  • mindre plastikk i produksjon
  • ikke vann i solkremen
  • ikke alkohol
  • Testet på flere 8000 metere
  • Innhold:

    Isononyl Isononanoate, Polyethylene, Ricinus Communis Seed Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Zinc Oxide, genated Castor Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Titanium Dioxide, Copernicia Cerifera Cera, Cera Alba, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Bht, Salvia Sclarea Oil, Aroma

  • Stick Spf50+ 15gr.

  • Laget i Barcelona, Spania.

  • Free for alkohol, parabens, sulfates og silikon